підписка на вакансії

Ви можете підписатися на розсилку нових вакансій від рекрутингової компанії «Департамент ресурсів». На вашу електронну адресу буде надсилатись інформація про останніі вакансії за обраними нами категоріям.

Для того щоб ви отримували тільки цікаву для вас інформацію всі пропозиції роботодавців розсортовані за окремими категоріями. Кожна категорія відповідає вузькій сфері діяльності.

MAIL:
hr@hrbright.com.ua
ТЕЛЕФОН:
+38 (067) 518-18-59

Пошук співробітника:

Ви можете довірити реалізацію великих проектів нам і отримати можливість з усіх питань контактувати з одним консультантом, що значно заощадить час на постановку задачі і координацію проекту.
Ми будемо раді зустрітися з Вами, щоб обговорити перспективи співпраці і докладніше розповісти про нас і наші можливості.

Принцип роботи, заснований на побудові стратегії довгострокового співробітництва, сприяє виробленню розуміння між консультантом Департаменту ресурсів і Клієнтом, оскільки дає можливість розробки індивідуальних стратегій з пошуку і підбору персоналу, що допомагає знаходити кандидатів, які можуть найбільш ефективно вписатися в структуру компанії.

ЗНАЙТИ СПІВРОБІТНИКА

Як ми співпрацюємо з компаніями:

Розміщення замовлення

 • 1

  Ви можете розмістити своє замовлення декількома способами: зателефонувавши нам, відвідавши наш сайт в інтернеті або ж звернувшись безпосередньо до керуючого партнера компанії Сергія Головського за тел. +38 (067) 518 18 59.

 • 5

  Специфіка замовлення, його вартість і терміни виконання визначаються під час нашої зустрічі в «Департаменті ресурсів». Після уточнення даних параметрів укладається договір і вноситься передоплата в розмірі 20% від загальної вартості замовлення.

 • 2

  Обговорюючи замовлення, важливо визначити не тільки професійні якості потенційного співробітника, але і охарактеризувати його образ в цілому. Детальна інформація про ваші вимоги дозволить нам ефективніше проводити відбір претендентів.

Пошук

Етап пошуку включає в себе:

 • 1

  • Використання вже існуючої інформаційної бази; • Цільове залучення фахівців, здійснюване різними способами, що не суперечать законодавчим і етичним нормам; • Пошук співробітника дуже високої кваліфікації або особливої специфіки може зайняти 2-3 місяці. Про це менеджер компанії попереджає при розміщенні замовлення.

 • 2

  Представлення кандидата замовнику. Після відбору претендентів ми надаємо вам резюме кандидатів, максимально відповідних заданим вами параметрам.

 • 3

  Далі ви самостійно приймаєте рішення про зустріч з тим або іншим фахівцем. Ви цілком можете відхилити чиюсь кандидатуру, причому для корекції подальшого пошуку важливо обгрунтувати відмову. Після прийняття рішення про зустріч, узгоджуються дата, час і місце вашої зустрічі з кандидатами.

 • 4

  Ми також обговорюємо можливість присутності менеджера, що виконує ваше замовлення, на співбесіді у вас в компанії.

 • 5

  Асистуючи на співбесіді, співробітник «Департаменту ресурсів» може виконати роль медіатора, допомагаючи сторонам подати себе в найбільш виграшному світлі.

 • 6

  Після співбесіди наш співробітник отримує зворотну інформацію від кожної зі сторін, обговорюючи як плюси ситуації, так і можливі ризики.

Адаптація

 • 1

  Протягом трьох місяців - тобто стандартного терміну адаптації співробітника на новому робочому місці, - «Департамент ресурсів» проводить моніторинг його діяльності.

 • 2

  Для цього з вашої згоди ми контактуємо з людиною, яка контролює проходження випробувального терміну у вашій компанії. Крім того, ми продовжуємо підтримувати зв'язок з відібраним вами фахівцем.